Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Dodatkowe informacje

Szanowni Klienci,

 

Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą i oferowanymi przez nas produktami. Jako bezpośredni importer kierujemy niniejszą tronę sklepom i stoiskom specjalistycznym, herbaciarniom i kawiarniom, restauratorm oraz barom sushi, konfekcjonerom, agencjom reklamowym oraz wszystkim tym, którzy poszukują herbat najwyższej jakości oraz sprawdzonych i funkcjonalnych akcesoriów oraz dodatków. 

 

PROSZĘ UWAŻNIE PRZECZYTAĆ PONIŻSZE INSTRUKCJE!

 

Serwis poświęcony jest jedynie odbiorcom hurtowym, prowadzącym działalność gospodarczą. W poniższym formularzu prosimy o wypełnienie wszystkich niezbędnych pól oraz załączenie dokumentów firmowych - nadania numru NIP, Regon`u oraz Wpisu do Ewidencji Działalności Gospodarczej (KRS dla spółek z odrębną osobowością prawną). Możesz je również dosłać w późniejszym czasie na nasz adres mailowy znajdujący się w stopce strony, jednakże do aktywacji wymagamy pełnej dokumentacji. (Uwaga! Samo zaświadczenie ze strony CEIDG nie wystarcza).

 

Zwracamy uwagę również na fakt, że aktywacja odbywa się manualnie przez naszego pracownika, tak więc w zależności od kalendarza pracy i dni wolnych może to potrwać nawet 1-2 dni. O fakcie poinformujemy Cię osobnym e-mailem. Do tego czasu będziesz zawsze przekierowywany na stronę logowania bez możliwości wglądu w asortyment lub inne funkcjonalności.  UWAGA! Jeśli jednocześnie chcesz być zarejestrowany na niniejszej stronie hurtowej oraz naszej stronie detalicznej znajdującej się pod adresem www.herbata.com.pl musisz użyć innych adresów mailowych do kontaktu, oraz innych loginów!

 

Jeśli jesteś klientem detalicznym i przypadkiem zawędrowałeś /-aś pod ten adres, przejdź do strony www.herbata.com.pl , tam znajdziejsz ofertę dedykowaną właśnie Tobie.

Połącz konto z innym serwisem

Twoje dane

Jesteś hurtownikiem? Skorzystaj z formularza rejestracji dla hurtowników
Na potrzeby realizacji dostawy przez kuriera
Na potrzeby realizacji dostawy przez kuriera

Twoje konto

formErrorsW formularzu wystąpiły błędy
pixelpixelpixelpixel