Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Herbata miesiąca

 

Herbata miesiąca SIKKIMWprowadzamy niecodzienną promocję, która dostępna jest jedynie w naszej ofercie internetowej. Każdego miesiąca będziemy proponować nową herbatę, którą będziemy sprzedawać po niezwykle atrakcyjnej cenie. Będą to herbaty, które odpowiadają klimatowi danej pory roku, zatem powinny cieszyć się dużym zainteresowaniem Twoich klientów. Zatem jeśli jeszcze jej nie posiadasz w swojej ofercie, warto będzie rozważyć wprowadzenie jej do Twojej oferty. Jeśli ją znasz i już masz ją na swojej półce, nic nie tracisz, będziesz mógł ją kupić dużo taniej niż zwykle.

Dodatkowo proponujemy Ci wzięcie udziału w naszych ankietach dotyczących tej właśnie promocji. My tylko sugerujemy co może się podobać Twoim klientom, ale to Ty oddając swój głos samodzielnie wpływasz na to, jaką herbatę będziemy oferować w następnych tygodniach.

 

 

 

 

 

Kwiecień 2013:

Herbata doskonała, znajdująca się w naszej ofercie praktycznie od zawsze, a jakoś zapomniana i pomijana przez naszych odbiorców. Najwyższy czas przywrócić należny blask Herbacie Czarnej `Tropikalny Źar` o smaku egzotycznego dżakfruta z aromatyczną nutką słodkiego mango.

 

 

W tym momencie możesz zagłosować, którą herbatę mamy promować jako `Herbatę Miesiąca Maja`:

 

(lista do głosowania wkrótce)

 

Archiwum:

Styczeń, Luty, Marzec 2013:

Przez dwa miesiące była cisza, gorący okres sprzedaży nie pozwalał nam skoncentrować się na dodatkowych akcjach. Jednak nie zarzucamy projektu. W związku z tym, że początek roku celebrujemy z lampką szampana, postanowiliśmy zaproponować super cenę dla herbaty Sencha `Truskawki w Szampanie`. Kto jej jeszcze nie poznał, koniecznie musi jej spróbować. Nie ukrywamy, że to nasz kolejny hit sprzedaży.

Zważywszy, że wiosna już tuż tuż, dodajemy dodatkową promocję na herbatę Sencha `Wiosenna`. To również pozycja, bez której prawdziwy specjalistyczny sklep z herbatą nie może się obejść.

Grudzień: 2012:

Herbata miesiąca Grudnia to bez dwóch zdań Herbata Czarna `Bożonarodzeniowa`, na którą oddano 100% głosów! Miło nam zakomunikować, że teraz oferujemy ją w specjalnej cenie 43zł/kg.

Listopad 2012:

Herbata Czarna `Grzane Wino`

pixelpixelpixelpixel